Witaj w Estetice

Estetica Studio to wyjątkowe miejsce, które od ponad piętnastu lat oferuje mieszkankom i mieszkańcom Polic całą gamę zabiegów upiększających, odmładzających oraz z zakresu dermatologii estetycznej.

W pięknych i wysmakowanych wnętrzach diagnozujemy i pomagamy rozwiązać problemy skórne, proponujemy relaksujące i pielęgnujące zabiegi kosmetyczne oraz modelowanie sylwetki. Możecie Państwo także skorzystać z usług naszych fryzjerek i wizażystek, które przeprowadzą analizę kolorystyczną, dobiorą odpowiadający urodzie makijaż, fryzurę i koloryzację.

Wisienką na torcie jest stylizacja paznokci, a także zabiegi podologiczne. Tym, co wyróżnia nas na rynku, jest kompleksowość usług, podążanie za najnowszymi trendami w dziedzinie kosmetyki, dermatologii i stylizacji, a także perfekcyjnie dobrany, kompetentny i doświadczony personel, który stale podnosi swoje kwalifikacje. Przychodząc do nas, znajdziecie Państwo cały świat piękna w jednym miejscu!

Agnieszka Picho

Właściciel Kosmetolog

Założenie salonu Estetica Studio było spełnieniem moich marzeń, bo oprócz tego, że jestem dyplomowanym kosmetologiem (Wyższa Szkoła Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie), swoją pracę wykonuję z prawdziwą pasją! Uwielbiam poznawać innowacyjne techniki i urządzenia kosmetyczne, dlatego stale się szkolę, zdobywam umiejętności i doświadczenia.

Już od ponad siedemnastu lat staram się zapewnić moim klientkom jak najlepiej dobrane, najnowocześniejsze zabiegi, które sprawiają, że czują się one i wyglądają młodziej, piękniej, zdrowiej. Największym komplementem jest dla mnie uśmiech kobiety, która ogląda się w lustrze po przebytym zabiegu, strzyżeniu czy koloryzacji.

Bardzo ważne jest dla mnie, by w Estetica Studio każda z pań znalazła dokładnie to, czego potrzebuje, dlatego oferuję tak kompleksowy zestaw usług: od zabiegów na twarz, ciało, dłonie, stopy poprzez koloryzacje i strzyżenia, aż po analizę kolorystyczną i metamorfozy.

Zapraszam serdecznie do Estetica Studio – mogę z dumą powiedzieć, że w dziedzinie kosmetologii estetycznej i wizażu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

CONTACT ME

Anna Kirzeniewska

Specjalista Fryzjerstwa

Jestem fryzjerką która pracuje w tym zawodzie już 16 lat. Praca którą wykonuje jest moją miłością i pasją. Z zamiłowaniem zajmuje się stylizacją i pielęgnacją włosów. Stale podążam za najmodniejszymi trendami. Największą satysfakcję mam wówczas kiedy widzę zadowoloną i uśmiechniętą klientkę. Uśmiech i zadowolenie po wykonanej przezemnie usłudze jest dla mnie najlepszą zapłatą.

W salonie zajmuje się:
Strzyżenia damskie i męskie.
Koloryzacja.
Upięcia.
Zapraszam na pełne profesjonalizmu sztrzyżenia do salonu Esteticastudio

CONTACT ME

6

specjalistów

105

zabiegów

1972

zadowolonych klientów

17

lat na rynku