Witaj w Estetice

Estetica Studio to wyjątkowe miejsce, które od ponad piętnastu lat oferuje mieszkankom i mieszkańcom Polic całą gamę zabiegów upiększających, odmładzających oraz z zakresu dermatologii estetycznej.

W pięknych i wysmakowanych wnętrzach diagnozujemy i pomagamy rozwiązać problemy skórne, proponujemy relaksujące i pielęgnujące zabiegi kosmetyczne oraz modelowanie sylwetki. Możecie Państwo także skorzystać z usług naszych fryzjerek i wizażystek, które przeprowadzą analizę kolorystyczną, dobiorą odpowiadający urodzie makijaż, fryzurę i koloryzację.

Wisienką na torcie jest stylizacja paznokci, a także zabiegi podologiczne. Tym, co wyróżnia nas na rynku, jest kompleksowość usług, podążanie za najnowszymi trendami w dziedzinie kosmetyki, dermatologii i stylizacji, a także perfekcyjnie dobrany, kompetentny i doświadczony personel, który stale podnosi swoje kwalifikacje. Przychodząc do nas, znajdziecie Państwo cały świat piękna w jednym miejscu!

Agnieszka Picho

Właściciel Kosmetolog

Założenie salonu Estetica Studio było spełnieniem moich marzeń, bo oprócz tego, że jestem dyplomowanym kosmetologiem (Wyższa Szkoła Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie), swoją pracę wykonuję z prawdziwą pasją! Uwielbiam poznawać innowacyjne techniki i urządzenia kosmetyczne, dlatego stale się szkolę, zdobywam umiejętności i doświadczenia.

Już od ponad siedemnastu lat staram się zapewnić moim klientkom jak najlepiej dobrane, najnowocześniejsze zabiegi, które sprawiają, że czują się one i wyglądają młodziej, piękniej, zdrowiej. Największym komplementem jest dla mnie uśmiech kobiety, która ogląda się w lustrze po przebytym zabiegu, strzyżeniu czy koloryzacji.

Bardzo ważne jest dla mnie, by w Estetica Studio każda z pań znalazła dokładnie to, czego potrzebuje, dlatego oferuję tak kompleksowy zestaw usług: od zabiegów na twarz, ciało, dłonie, stopy poprzez koloryzacje i strzyżenia, aż po analizę kolorystyczną i metamorfozy.

Zapraszam serdecznie do Estetica Studio – mogę z dumą powiedzieć, że w dziedzinie kosmetologii estetycznej i wizażu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

CONTACT ME

Marzena Schielke

Kosmetolog

Zaczęło się od kursu kosmetycznego...chciałam nauczyć się podstaw pielęgnacji skóry dla swoich potrzeb.Okazało się,że było to dla mnie za mało,chciałam poszerzyc swoją wiedzę i zostałam kosmetologiem:)Do wiedzy po kilkunastu latach dołączyło doświadczenie.Praca stała się moją pasją,a indywidualne podejście do problemu każdej klientki pozwala mi na osiągnięcie pożądanego celu.Dziękuje za zaufanie moim stałym klientką.Chętnie rozwiążę i odpowiem na wszelkie wątpliwości odnośnie prawidłowej pielęgnacji skóry.

CONTACT ME

Anna Kirzeniewska

Specjalista Fryzjerstwa

Jestem fryzjerką która pracuje w tym zawodzie już 16 lat. Praca którą wykonuje jest moją miłością i pasją. Z zamiłowaniem zajmuje się stylizacją i pielęgnacją włosów. Stale podążam za najmodniejszymi trendami. Największą satysfakcję mam wówczas kiedy widzę zadowoloną i uśmiechniętą klientkę. Uśmiech i zadowolenie po wykonanej przezemnie usłudze jest dla mnie najlepszą zapłatą.

W salonie zajmuje się:
Strzyżenia damskie i męskie.
Koloryzacja.
Upięcia.
Zapraszam na pełne profesjonalizmu sztrzyżenia do salonu Esteticastudio

CONTACT ME

6

specjalistów

105

zabiegów

1972

zadowolonych klientów

17

lat na rynku