Analiza kolorystyczna

2 godziny 300 zł.

Większość naszych klientek twierdzi, że środki przeznaczone na analizę kolorystyczną wykonaną w Estetica Studio, to jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w ich życiu. Dlaczego? Analiza kolorystyczna polega na odpowiednim dobraniu do typu urody i sylwetki palety barw, którą wykorzystuje się potem przy wyborze kosmetyków do makijażu, ciuchów, koloru włosów. Wiele pań nie zdaje sobie sprawy, jaka siła tkwi w dobrze dobranych odcieniach i jak cudownie potrafią one wydobyć z nas naturalne piękno.
Prawidłowo przeprowadzona analiza kolorystyczna powinna trwać około 1,5 godziny i odbywać się bez makijażu, w dziennym oświetleniu lub przy użyciu specjalnych lamp. Tak dzieje się u nas.
Najpierw przeprowadzamy wywiad dotyczący naturalnego koloru włosów, badamy odcień skóry, warg, łatwość opalania się, kolor oczu, ich oprawę. Następnie przykładamy do twarzy chusty lub próbniki barw, zaczynając od srebrnej i złotej. Źle dobrane kolory przytłaczają i podkreślają wszystkie niedoskonałości. W dobrych twarz wydaje się rozświetlona, wypoczęta, a cera wygląda zdrowo.
W wielu przypadkach analiza kolorystyczna zaczyna w życiu kobiety dobrą rewolucję, bo nic nie poprawia samopoczucia lepiej niż świetny wygląd.