Manicure japoński

45 minut 55 zł.

Kraje Azji od dawna kojarzone były z egzotycznymi technikami pielęgnacyjnymi, zwłaszcza Japonia to wciąż synonim subtelności i wyrafinowania w stylu gejszy oraz zdrowego trybu życia. Taki też jest manicure japoński: daje naturalny efekt, a przy okazji uzdrawiająco wpływa na płytkę paznokcia.

Podczas zabiegu w paznokcie wciera się specjalną pastę oraz puder do manicure japońskiego, wykonane wyłącznie z naturalnych składników. Preparaty te dostarczają płytkom witaminę E, A i H, prowitaminy z grupy B5 oraz keratynę. Zawierają one także krzemionkę z Morza Japońskiego oraz odżywczy pyłek pszczeli z cystyną, czyli aminokwasem niwelującym łamliwość paznokci. Takie składniki mineralne wzmacniają płytkę i dodają jej blasku. Paznokcie po zabiegu są zdrowe i pięknie się prezentują.
Manicure japoński szczególnie poleca się osobom, które borykają się z kruchymi i łamliwymi paznokciami. Pomoże także przy rozdwajających się końcówkach lub nierównych płytkach, ponieważ stosowana podczas zabiegu pasta wzbogaca płytki w potrzebne im składniki mineralne.
Manicure japoński krok po kroku:

  • oczyszczenie paznokci z lakieru
  • usunięcie skórek
  • opiłowanie płytki
  • naniesienie na płytkę specjalnej pasty i wypolerowanie paznokci
  • utrwalenie efektu pudrem do manicure japońskiego

 

Warto wspomnieć, że efekt manicure japońskiego utrzymuje się około dwóch tygodni. Paznokcie można pokryć lakierem dopiero pięć dni po zabiegu.