Endermologia

30 minut 140 zł. / zabieg, karnet 10/950 zł. lub 5/600zł.

V8 Shape to najnowsza konstrukcja na rynku umożliwiająca wykonanie tak szerokiego zakresu zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Jako nieliczna na świecie integruje niezwykle zaawansowane techniki zabiegowe w jednym urządzeniu. W tym rewolucyjnym urządzeniu wykorzystuje się jednocześnie aż 3 wiodące technologie:

– RF bipolarny do remodelingu kolagenu i termolipolizy

– podczerwony laser biostymulujący wzmaga przemianę materii

– podciśnienie służące do endermomasażu w głowicach na ciało oraz kontrolowane zasysanie skóry w głowicach na twarz

Połączone zabiegi LipoMax V8 Shape pozwalają na twarzy wygładzić zmarszczki, pozbyć się worków i cieni zwłaszcza w tzw. trudnych miejscach jak okolice oczodołów, powieki, szyja oraz wokół ust.

Przy pomocy aparatu V8 Shape wykonujemy lifting i odmłodzenie skóry poprzez bezpieczne podgrzanie kolagenu do temperatury 60 stopni C co wywołuje natychmiast jego skurcz, a następnie z biegiem czasu odnowę i regenerację kolagenu oraz powstawanie nowych jego włókien. Proces jest elektronicznie kontrolowany, co zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa podczas zabiegów.

Do tej pory niemożliwe było wykonanie zabiegów tego typu na powiekach czy też szyi. W naszym urządzeniu jest to już możliwe dzięki unikalnej technologi zasysania fałdu skórnego z tych obszarów do wnętrza głowicy. Specjalna konstrukcja elektrod RF bipolarnego znajdujących się w głowicy wysyła strumień energii w taki sposób aby przechodziła ona wyłącznie poprzez zassany do wewnątrz głowicy fałd skórny i nie miała możliwości oddziaływania na inne obszary znajdujące się poza głowicą. Oddziaływanie fal radiowych wspierane jest podczas zabiegu poprzez masaż podciśnieniowy i oddziaływanie podczerwonego lasera biostymulującego.

System V8 Shape na twarzy umożliwia:

lifting powiek i okolic oczu

lifting twarzy

lifting szyi

ujędrnienie i wygładzenie skóry

remodeling kolagenu na tych obszarach

Możliwości urządzenia nie kończą się jednak na twarzy i szyi. Za pomocą największej głowicy z rotacyjnym rolkami oraz średniej wykonamy wyjątkowe zabiegi modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej na całym ciele. Podobny jak tzw. endermologia system wzbogacony jest jednoczesnym oddziaływaniem fal radiowych bipolarnych i lasera biostymulującego na masowany obszar.

Głowice do ciała wyposażone są w ekrany LCD na których możemy obserwować wszystkie parametry zabiegu podczas jego wykonywania. Największa głowica posiada metalowe, perforowane rolki z systemem napędowym umożliwiające masaż podobny jak w „endermologii”. Dodatkowo stanowią one elektrody RF bipolarnego i cały czas podczas zabiegu masowany obszar jest jednocześnie poddawany zabiegowi RF bipolarnej mającej na celu termolipolizę i napięcie skóry poprzez skrócenie i remodeling włókien kolagenowych.

System V8 Shape na ciele umożliwia:

redukcję obwodu ciała w miejscu zabiegu od 2 do 7 centymetrów

redukcję cellulitu

ujędrnia, wygładza i poprawia napięcie skóry

poprawia metabolizm całego ciała

pobudza procesy limfatyczne

Poprawa sylwetki widoczna jest już po pierwszych zabiegach natomiast pełen efekt po 5-10 zabiegach. Zabiegi wykonywane są bez bólu i ryzyka.

V8 Shape to aparat który bazuje na połączeniu masażu podciśnieniowego, podobnego jak w Lipomax M8 z energią bipolarnego prądu RF i energii światłą podczerwonego. Dobierając odpowiednio parametry tych trzech energii, uzyskuje się efekt w postaci redukcji tkanki tłuszczowej na obszarach objętych zabiegami.

Laser biostymulujący emitujący podczerwień nagrzewa górne warstwy skóry do ok. 5-8 mm, RF bipolarny rozgrzewa skórę na głębokości 5-15 mm. Masaż podciśnieniowy stymuluje krążenie oraz wykonuje intensywny drenaż limfatyczny.

Dodaj komentarz