Rzęsy 1:1

Rzęsy
1 godzina i 30 minut 150 zł.

To jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie metod przedłużania rzęs. Daje świetne rezultaty, niezależnie od wyjściowej długości, gęstości czy koloru rzęs naturalnych. Efekt utrzymuje się około 6 tygodni i jest jednocześnie wyjątkowo wyrazisty, ale i naturalny.
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu do każdej pojedynczej, wcześniej oddzielonej rzęsy, jej sztucznego odpowiednika. Sztuczne rzęski wykonane są z tworzyw lub włosów norki, które, jako lżejsze, świetnie sprawdzą się w przypadku rzęs delikatnych i cienkich.
Aby wyrównać koloryt między włoskami naturalnymi a doczepionymi, przed wykonaniem zabiegu farbuje się rzęsy za pomocą henny.
Przy doklejaniu rzęs metodą 1:1 konieczne jest doświadczenie oraz precyzja ze strony wizażystki, ponieważ w przeciwnym razie efekt może być nienaturalny, krótkotrwały oraz nadmiernie obciążający rzęsty naturalne. Dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistkom z Estetica Studio, które wykonały dziesiątki przedłużeń metodą 1:1 i gwarantują doskonałe rezultaty swojej pracy.